IT DOES NOT HAVE TO BE COMPLICATED. HAVE A LOOK.

We will guide you through the whole process right towards your planned profit.

How do we do it?

From our own experience, we are aware that property ownership comes with both pleasant moments and downsides. Nonetheless It is a property and despite all positives it requires care, care that needs be learnt. It is not just entirely about technicalities such occasional minor repairs and regular annual audits of various kinds are. Owner needs to have reliable contacts, possess the gift of the gab to gain favor of his tenants, be a competent partner in relation to real estate agencies and know how to convince authorities. We work along with team of competent attorneys and notaries as well with private bankers and property specialist to sharply react and adequately sort out all situations occurred in no time. To take care of You to full extent and in all respects, is our crucial interest to ensure your ultimate satisfaction.

Process, which works.

NAJDEME
ŘEŠENÍ 

pripravime-plan

PŘIPRAVÍME
PLÁN

realizujeme

REALIZUJEME

mame-splneno

MÁME
SPLNĚNO

Společně se podíváme na Váš dům.

Jakákoliv zásadnější změna v nakládání s činžovním domem je složité rozhodnutí, nerodí se ze dne na den a vyžaduje důkladnou přípravu. Ať už chcete pohnout s činžovním domem jakkoliv, každá situace má řešení. Vás a Vaši nemovitost ale musíme nejdřív poznat.

Zajímat nás bude Váš pohled, budoucnost domu i konkrétní údaje, např. užitná plocha domu, stav, struktura vlastnictví, poslední provedená rekonstrukce, počet a dispozice bytů, jejich obsazenost, apod. Proč? Abychom mohli celý projekt propočítat a připravit kalkulaci se ziskem, za kterým si budeme stát. Musíme správně a racionálně nastavit nájemní nebo prodejní cenu úměrnou k tržní ceně v místě nemovitosti a aktuální situaci na trhu, posoudit rozsah rekonstrukce a její finanční náročnost a samozřejmě zohlednit Vaše představy.

Vše pečlivě naplánujeme.

Na základě Vašich požadavků připravíme vizi pro činžovní dům – návrh, jak optimálně nakládat s domem do budoucna, a postup, jak toho dosáhnout. Definujeme rozsah rekonstrukce domu i bytových jednotek včetně standardů, předpokládanou finanční náročnost a harmonogram. Připravíme seznam doporučených dodavatelů, architektů, projektantů, stavebního dozoru a dalších. Nastavíme cenovou politiku prodejů nebo pronájmů a další postup u současných nájmů. Prověříme i různé varianty financování a vysvětlíme právní rámec spolupráce s ostatními subjekty (dodavatelé, nájemníci, banky aj.).

ROZPOČET

Nastavíme rozpočet celého projektu, který střízlivě zahrne věškeré výdaje spojené s realizací projektu. Rozpočet si vždy schvalují obě strany, protože před klientem nic neskrýváme.

VIZUALIZACE

Připravíme vizualizace, které dají jasný obraz společné vizi. Grafické zpracování je důležitou součastí celého procesu a my spolupracujeme s mistry v oboru.

HARMONOGRAM

Časový plán bude vytvořen na základě zkušeností, vycházejících z již realizovaných projektů. Snažíme se o co maximální soulad dodavatelů a rekonstrukce samotné.

ADMINISTRATIVA

S každou rekonstrukcí je spojeno mnoho listů papíru, nekonečná emailová komunikace a nespočet razítek podivných tvarů. Jelikož se setkáváme s úředním šimlem každý den, vezmeme i tuto starost na svá bedra.

Pustíme se do toho.

Vyřídíme stavební povolení nebo územní rozhodnutí a postaráme se o organizaci výběrového řízení na dodavatele stavby. Veškeré práce probíhají podle projektové dokumentace. Fáze rekonstrukce obvykle zahrnují obě fasády, společné prostory, střešní krytinu, výtah, páteřní sítě, kotel, střešní prostory a případně realizaci půdní vestavby. Po celou dobu na průběh prací, harmonogram, kvalitu a návaznosti dohlíží stavební dozor. Smluvně zajistíme vztahy s třetími subjekty, podle Vašeho rozhodnutí vyjednáme adekvátní model financování. Vše probíhá podle předem stanoveného plánu a plně respektujeme Vaše přání.  

PODLE PLÁNU

Pracujeme na základě předem schváleného plánu. Držíme se rozpočtu, harmonogramu a hlavně s Vámi vždy komunikujeme.

PODLE ZÁKONA

Celý proces probíhá pod dohledem perfektní advokátní kanceláře, která je naším dlouholetým partnerem.

PODLE POSTUPU

Stavbám rozumíme a víme, že špatně odvedená práce se dříve nebo později ukáže. My za naši práci dokážeme dát ruku do ohně.

PODLE VÁS

Neustále jsou Vám k ruce naši odborníci. Nečekejte žádné automatické linky, ani pokaždé jinou tvář. Je to Váš činžovní dům a našim úkolem je vyjít Vám všemožně vstříc.

Teď je čas si to začít užívat.

Projekt je hotový a dům má novou podobou. Ať už byl Váš záměr investiční nebo bylo cílem zvelebit majetek, teď je čas začít naplňovat dohodnutou strategii. O prodej nebo pronájem bytů se postará partnerská realitní kancelář, dostatek zájemců přivede správná inzerce, dobrý marketing a internetové stránky projektu, nájemní či kupní smlouvy zajistí advokátní kancelář. Činžovní dům začíná poskytovat finanční jistotu i radost. Máte nemovitost, která nabízí mnoho možností. Konkrétní realizované projekty najdete zde.

WE WILL GIVE YOU AN ADVICE HOW TO BEGIN.

Come visit us. We will find a way, how to effectively evaluate your property.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK